ÖZENERJİ - Hakkımızda

"İşinize Verimlilik Katın" sloganıyla siz değerli müşterilerin memnuniyetini gaye edinerek çıktığımız bu yolda, ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi karşılayacak yenilenebilir enerji kaynaklarından birisi olan EPC (GES) 'nin kurulum ve alt yapıları için her türlü hizmeti boynumuzun borcu bilerek hem sizin hem ülkemizin enerji ihtiyacına katkıda bulunmaktayız. Uzman ekibimiz ve gelişmiş yazılımlarımızla arazilerinizin analizlerini yapıyor, "Güneşin Gücünü" en verimli şekilde "İşletmenizin Gücü" ile birleştirecek kurulumu yapıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ve sürdürülebilir çözümleri üretmek. Enerji verimliliğini ve karbon salınımı konusunda gösterdiğimiz hassasiyetle ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunmak. Solar PV sistemlerinin ülkemizde yaygın hale getirilmesini sağlamak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ve sürdürülebilir çözümleri üretmeye devam etmek. Kaliteli hizmetlerini sürdürerek, faaliyet gösterdiği sektörler için mükemmeliyet standartlarının ölçüsü haline gelmek. Hızlı ve kaliteli hizmet arayan müşterilerin birinci tercihi olmak.

Misyonumuz


HİZMETLER

 
Mühendislik ve Tasarım
Mühendislik ve Tasarım
 
Satın Alma Tedarik
Satın Alma Tedarik
 
Şebeke Bağlantılı (On-Grid) Sistemlerimiz
Şebeke Bağlantılı (On-Grid) Sistemlerimiz
 
Şebekeden Bağımsız (Off-Grid) Sistemler
Şebekeden Bağımsız (Off-Grid) Sistemler


Değerlerimiz

Günümüz teknolojisine ayak uydurarak doğa dostu ve çerveci enerji ile ülkemize değer katmak için kalite politakamızdan asla taviz vermiyoruz. Bu anlamda gerek şirket politikamız doğrultusunda gerek çalışanlarımız eşliğinde her daim güvenilir, dürüstlük ilkesiyle hareket ediyoruz.Kaliteli malzemeler kullanarak geleceğe  daha sağlıklı, doğa dostu sağlam temeller atmaya, kalite standartlarına ve doğaya çevreye uygun projeler çıkartmaya özen gösteriyoruz.

Aşağıdaki linkten bize ulaşın

 İletişim
etiket

PROJELER

Büyüyen Enerji
Büyüyen Enerji
Günümüzde gelişen teknoloji ile daha çok enerjiye sahip olamamız gerekiyor. Enerji kaynaklarımız gelişen Dünya için yeri çok büyük.Bunu niçin milyarlarca Kw eelektirik kullanılmaktadır.

whatsapp